DR

O nas|Kontakt|Pomoc|Regulamin
Facebook
Podziel się opinią

Forum: Niespotykane drinki z alkoholem

Marekuba przesyła wiadomość

Hej, tak sobie pomyślalam czy znacie jakieś przepisy z użyciem alkoholi, ktore czesto dostajemy np. z wakacji, np. metaxa, albo ouzo, albo śliwowica

Zmieniano: 2015-07-01 21:07:16
ritarora przesyła wiadomość

Drinki z rumem są łatwe do zrobienia, bo rum ma dosyć neutralny, ale charakterstyczny smak

Zmieniano: 2015-07-02 19:47:03
jamesgrant przesyła wiadomość

nietypowe alkohole najlepiej smakują w miejscu gdzie je się zakupuje. Przywiozłem metaxe z Rodos i już w Gliwicach tak dobrze nie wchodzi jak w Grecji ;) czar wakacji prysł! smuteczek. Ale zawsze pozostają wspomnienia i zdjęcia na facebooku ;)

Zmieniano: 2015-07-03 18:26:50
malgo_ska przesyła wiadomość

Ze śliwowicą idealny drink na kaca - http://mojbar.pl/lifestyle/Paschalny%20Zombie.htm

Zmieniano: 2015-07-04 17:06:37
pudel przesyła wiadomość

Dostałem sambuce od znajomych, chyba z Francji, ma bardzo anyżkowy smak, ale jest fajna nie ze względu na smak ale formę w której można ją podawać... wystarczy ją podpalić i masz płonący drink!

Zmieniano: 2015-07-05 19:46:24
ritarora przesyła wiadomość

Sambuca jest z Włoch...

Zmieniano: 2015-07-06 22:26:11
Barmanskyy przesyła wiadomość

A zna ktoś drinki z Pitu? Czy mogę zrobić klasyczne mojito z tym?

Zmieniano: 2015-07-07 23:05:58
vvera przesyła wiadomość

Ja bym zrobiła Caipirinie z pitu, pychota!

Zmieniano: 2015-07-08 21:45:45
Mójbar.pl Copyright 2013 O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin

Witaj w swoim barze!





Wpisz datę urodzenia . .
Wpisz nazwę miasta
Proszę wypełnić wszystkie pola
Prezentowane materiały zawierają treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.
Niniejszym oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem serwisu Mójbar.pl, wyrażam zgodę na postanowienia Regulaminu oraz zobowiązuję się do nienaruszania postanowień Regulaminu.
Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Wypełniając powyższy formularz, użytkownik akceptuje politykę dotyczącą prywatności oraz plików cookie witryny internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z polityką prywatności i plików cookie.