DR

O nas|Kontakt|Pomoc|Regulamin
Facebook
Podziel się opinią

Forum: tanie drinki

Zobacz również







Podziel się

Podziel się artykułem
qualup przesyła wiadomość

szukam przepisy na tanie drinki alkoholowe

Zmieniano: 2015-07-09 01:04:46
sido przesyła wiadomość

wódka z sokiem pomarańczowym

Zmieniano: 2015-07-10 17:01:28
Nestorr przesyła wiadomość

czerwona kartka i teczowa cola

Zmieniano: 2015-07-12 18:58:10
zeuss0 przesyła wiadomość

ulubiony alkohol a softy z owoców sezonowych, cukier, woda gazowana

Zmieniano: 2015-07-14 00:54:52
s0nia przesyła wiadomość

co oznacza dla ciebie tanie drinki alkoholowe? Wlasciwie robienie drinkow w domu to nie jest droga zabawa, przeciez na jednego drinka wykorzystujesz ok. 40 ml alkoholu czyli z jednej butelki alkoholu 0,5 masz 12 drinków... jeszcze dorzuć do tego jakis likier, tak samo sie rozklada cenowo... a softy to juz tania sprawa

Zmieniano: 2015-07-15 16:51:34
bekson przesyła wiadomość

40 ml wódki, łyżka cukru, kilka liści mięty, sok z cytryny, woda gazowana = tani dobry drink = koszt 3 zł

Zmieniano: 2015-07-17 18:48:16
weronin przesyła wiadomość

no no, prawie przepis na caipiroske http://mojbar.pl/przepis_opis/CAIPIROSCA.htm

Zmieniano: 2015-07-19 00:44:58
Mójbar.pl Copyright 2013 O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin

Witaj w swoim barze!





Wpisz datę urodzenia . .
Wpisz nazwę miasta
Proszę wypełnić wszystkie pola
Prezentowane materiały zawierają treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.
Niniejszym oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem serwisu Mójbar.pl, wyrażam zgodę na postanowienia Regulaminu oraz zobowiązuję się do nienaruszania postanowień Regulaminu.
Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Wypełniając powyższy formularz, użytkownik akceptuje politykę dotyczącą prywatności oraz plików cookie witryny internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z polityką prywatności i plików cookie.